Biotechnologia UJ
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

prosba

Go down

prosba       Empty prosba

Pisanie by drhipis Czw Maj 10, 2012 10:37 am

dostalem pw

Cześć,
Jestem absolwentką I stopnia biotechnologii na Politechnice Łódzkiej i planuję II stopień na UJ; trafiłam na Wasze forum ale jako że nie studiuję z Wami, to nie mogę wysyłać wiadomości ani w żaden sposób kontaktować się z użytkownikami, dlatego piszę przez ten formularz (miejmy nadzieję, że ktoś to czyta ;D). Bardzo chciałabym mieć możliwość kontaktu z obecnymi studentami 3. roku, zadałabym parę pytań nt. szczegółów programu Waszych studiów. Czytałam informacje na stronie wydziału, ale jednak wiadomości z pierwszej ręki by się przydały. Jeśli macie też egz. wstępne z poprzednich lat (tzn. przecieki co było, czy trudno się dostać na mgr etc.) to też byłabym bardzo zainteresowana.
Proszę, przekażcie tę wiadomość na roku, może ktoś życzliwy się znajdzie i podzieli się informacjami Smile W czerwcu planuję się pojawić w Krk więc z mojej strony wchodzi w grę spotkanie i rozmowa osobiście.
Pozdrawiam, Ola Lewandowska (GG #4697076)

Sender e-mail address: olkalew@poczta.onet.pl
drhipis
drhipis
N3RD_M@sT3R
N3RD_M@sT3R

Liczba postów : 1033
Join date : 16/02/2010

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach