Biotechnologia UJ
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Nie wyświetlają mi sie linki:(

Go down

Nie wyświetlają mi sie linki:( Empty Nie wyświetlają mi sie linki:(

Pisanie by Didny Wto Gru 11, 2012 12:00 pm

Drodzy użytkownicy forum,

penwie zastanawiacie sie od dluzszego czasu takie skrajnie denerwujace informacje otym, ze nie mozecie zobaczyc linka zamieszczonego na stronie bo moga to zobaczyc tylko zli administratorzy, czyli ja. Chodzi o to, ze ten problem powstal, kiedy wprowadzono nowe systemy zabezpieczen na forach forum motion, i automatycznie kazde nowe forum (no bioinformatyka II) i jego topic'i maja zablokowane ogladanie linkow. Admin, czyli ja, powinien o tym wiedziec. Ale nie widzial, bo admin, czyli ja, widzialem wszystkie linki i nie wiedzialem w czym problem. Teraz poczytalem i zobaczylem, ze da sie to naprawic. Na forum mamy jakies 40 podfor, gdzie w kazdym musialbym klikac i zmieniac uprawnienia aby kazdy widzial podpis pod postem i linki.

Tak wiec, zeby nie robic czegos co jest niepotrzebne, napiszcie mi w jakich forach chcecie oblokowac linki (moze we wszystkich:(?) Wtedy spokojnie bedziecie widziec wszystko co jest zamieszczone, tak jak juz w bioinformatyka II.

Pozdrawiam
Admin, czyli ja.
Didny
Didny
N3RD_M@sT3R
N3RD_M@sT3R

Liczba postów : 961
Join date : 08/02/2010
Age : 33
Skąd : Bytom/Kraków

http://www.biotechnologia0910.forum.st

Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach