Biotechnologia UJ
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Jakże denerwujące powiadamianie o odpowiedziach

2 posters

Go down

Jakże denerwujące powiadamianie o odpowiedziach Empty Jakże denerwujące powiadamianie o odpowiedziach

Pisanie by Didny Sro Lut 01, 2012 11:04 am

Witajcie,

pewna wesola duszyczna powiedziała mi, że irytuje ją fakt, ze co chwile dostaje odpowiedz o odpowiedziach na forum. Otóż najprawdopodobniej został zaktualizowany kod naszego forum i automatycznie włączylo subskrypcje odpowiedzi. Co prawda zwiększyło to ruch na forum, ale jest dokuczliwe, prawie jak wiadomosci z fejsa.

Tak więc w celu wyeliminowania problemu, niestety nie globalnie, lecz lokalnie, każdy, kto czuje, ze subskrypcja odpowiedzi na temat w którym się udzialał nie jest tym, czego oczekuje od forum, może to wyłączyć.

Jak to zrobić? Prosto.

1. Wejdz pod logiem w link Profil
2. Następnie zakładka Topic(s) being watched
3. zaznacz wszystkie i kliknij stop watching the selected topics
4. Teraz wejdz do preferencji
5. Zaznacz na NIE: Display a notification when new replies are written oraz Notify me by e-mail if someone reports a post oraz Zawsze powiadamiaj o odpowiedziach
6. Kliknij wyslij
7. Ciesz sie spokojem na mailu Smile

mam nadzieje, ze to zadziala. (musial byc edit bo sa jakby 2 opcje za to odpowiedzialne o.O)
Pozdrawiam
Didny
Didny
N3RD_M@sT3R
N3RD_M@sT3R

Liczba postów : 961
Join date : 08/02/2010
Age : 33
Skąd : Bytom/Kraków

http://www.biotechnologia0910.forum.st

Powrót do góry Go down

Jakże denerwujące powiadamianie o odpowiedziach Empty Re: Jakże denerwujące powiadamianie o odpowiedziach

Pisanie by essi Sro Lut 01, 2012 11:24 am

Uh jak dobrze, bo ja usunęłam w liście obserwowanych wątków wszystko, ale się kurde samo dodawało, jak gdzieś posta napisałam Smile
essi
essi
Emmy Award Jury
Emmy Award Jury

Liczba postów : 722
Join date : 16/02/2010
Age : 33

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach